Kolekcja Uncharted o wiele ładniejsza na PS4? Porównanie z wersją PS3

Odświeżone części Uncharted odpalimy na PlayStation 4 w rozdzielczości 1080p oraz płynności 60 klatek na sekundę. To nie koniec zmian.

Serwis GearNuke opublikował kilka screenów, porównujących pierwszą część Uncharted na PS3 z tą, która wejdzie w skład remasterowanej trylogii Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a. Pakiet trzech odrestaurowanych gier zostanie wydany na PS4 za niecałe dwa miesiące, 7 października.


Niestety screeny z wersji tytułu na last-gena nie są najwyższej jakości, ale i tak warto na nie spojrzeć. Choćby po to, by przekonać się, że nowa edycja gry rzeczywiście będzie zawierała lepsze oświetlenie oraz cieniowanie. Dochodzą do tego lepszej jakości tekstury, choć ze względu na słabą jakość screenów z PS3 nie można do końca określić, z jak dużym postępem mamy do czynienia.

Pamiętajcie również, że Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a to nie tylko odświeżona oprawa graficzna. W wersji gier na PS4 dostaniemy również Photo Mode oraz trzy nowe tryby rozgrywki, o których pisaliśmy wczoraj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

12 Shares
Share12
+1
Tweet