Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Kolejne testy beta The Crew na PS4 i Xbox One już w przyszłym tygodniu

Gdzie się zapisać, by zdobyć klucz?

Ubisoft zaznacza, że od poprzednich testów wprowadzono do rozgrywki sporo ulepszeń. Jeśli chcecie je sprawdzić, okazja nadarzy się już niedługo. Zapowiedziano bowiem, że następne testy beta na konsolach nowej generacji wystartują 6 listopada i potrwają do 10 listopada.

Podobnie jak poprzednio, dostaniemy do dyspozycji całą mapę Stanów Zjednoczonych, więc będzie gdzie pojeździć. W niektórych lokacjach weźmiemy udział w wyścigach PvP, wyzwaniach oraz misjach. Pobawimy się również ustawieniami samochodów (ostatni trailer pokazywał zabawę w mechanika).

Żeby zapisać się na testy beta The Crew na PlayStation 4 lub Xboksa One, należy udać się na tę stronę. Po rejestracji czekamy na klucz. Warunkiem jest posiadanie konta Uplay. Do testów niezbędna jest również subskrypcja PS Plus lub złoty abonament Xbox Live.

Premiera The Crew nastąpi 2 grudnia. Tego dnia tytuł pojawi się na całym świecie nie tylko na PS4 i XOne, lecz również na PC oraz X360.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się