Kolejne beta The Crew, ale tym razem nie trzeba mieć klucza

Ubisoft zapowiada otwarte testy.

Premiera The Crew na PC, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One już 2 grudnia. Zanim odpalimy silniki, jeszcze raz będziemy mogli sprawdzić tytuł za darmo. Ubisoft planuje bowiem w dniach 25-27 listopada kolejne testy. Będziemy mogli pojeździć po ogromnym terenie Stanów Zjednoczonych, w dwóch z pięciu regionów weźmiemy udział w przeróżnych wyzwaniach oraz zerkniemy na tryb PvP. Do dyspozycji dostaniemy dwie klasy samochodów – Street oraz Dirt.


Tutaj jedna dobra i jedna zła wiadomość. Zaczynamy od gorszej – beta będzie dostępna jedynie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Posiadacze blaszaków oraz starszej konsoli Microsoftu muszą się obejść smakiem.

Dobra wiadomość jest natomiast taka, że testy będą otwarte, więc nie trzeba mieć żadnego klucza, by wziąć w nich udział. Ubisoft chce widocznie przetestować również serwery pod większym obciążeniem.

Przy okazji deweloper wypuścił nowy zwiastun The Crew, przedstawiający w niecałe osiem minut wszystkie najważniejsze informacje o tej produkcji. Zapraszamy do oglądania.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet