Klawiatura odporna na zalanie od Asusa

Asus wprowadza trzy nowości przeznaczone dla graczy.

Seria Asus Cerberus znana do tej pory ze słuchawek gamingowych zostaje poszerzona o podświetlaną klawiaturę USB, optyczną mysz i podkładkę. Urządzenia powinny sprawdzić się w intensywnych maratonach gier i będą dobrym rozwiązaniem dla graczy, którzy oczekują od profesjonalnego sprzętu dużej wytrzymałości.

Odporna na zalanie klawiatura

Asus Cerberus
Asus Cerberus

Klawiatura dla graczy Cerberus jest podłączana przez interfejs USB i podświetlana diodami LED. Posiada dwanaście dedykowanych i łatwo dostępnych klawiszy makr. Umożliwiają one natychmiastowe wywołanie komend, dzięki czemu gracz zyskuje przewagę taktyczną nad swoimi rywalami. Jest odporna na zalanie, a powleczone gumą nóżki zwiększają stabilność i niwelują przemieszczanie się. Metalowa płytka SECC stanowi mocną i trwałą konstrukcję. Obudowa chroni przed skutkami przypadkowego zalania, a zintegrowany otwór odpływowy zapobiega przedostaniu się płynu do wnętrza urządzenia oraz ułatwia czyszczenie.

Optyczna mysz dla prawo i leworęcznych

Mysz dla graczy Cerberus jest wyprofilowana pod kątem prawo i leworęcznych użytkowników. Wyposażona została w czterostopniowy przełącznik DPI, który zapewnia dostosowanie czułości za pomocą czterech dostępnych trybów. Kolorowa dioda LED wskazuje aktualnie wybrany poziom czułości. Pokryte gumą boki myszy nie nagrzewają się od dłoni i zapobiegają wyślizgiwaniu się z rąk podczas najbardziej.

Podkładka dla dopełnienia

Asus Cerberus
Asus Cerberus

Podkładka pod mysz Cerberus wykonana jest z grubo plecionej tkaniny. Będzie działała ze wszystkimi optycznymi i laserowymi myszkami i est odporna na strzępienie.

Cena

Klawiatura i mysz dla graczy ASUS Cerberus są już dostępne w Polsce. Podkładka będzie dostępna w drugiej połowie lutego 2016 r.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • Klawiatura dla graczy Cerberus – 259 zł brutto
  • Mysz dla graczy Cerberus – 129 zł brutto
  • Podkładka pod mysz Cerberus – 49 brutto

Źródło: Asus

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.