Kinect 2 już do kupienia bez konsoli Xbox One

Oficjalnie sprzęt jest już dostępny jako oddzielny produkt.

Na początku premiery Xboksa One, nowa wersja Kinecta była dostępna jedynie w sprzedaży z konsolą. Microsoft poszedł jednak za głosem graczy i w połowie tego roku udostępnił Xboksa One bez Kinecta. Dzięki temu udało się obniżyć cenę konsoli, przez co ta zrównała się z PlayStation 4. To jak dobry był to ruch, pokazały później słupki sprzedaży. Momentalnie Xbox One zaczął zyskiwać fanów.

Niestety w ostatnich miesiącach nie można było z kolei kupić samego Kinecta, chyba że ktoś zdecydował się na zakup używanego od osoby, która akurat wystawiła go na aukcji bez konsoli. Zmieniło się to dopiero teraz. Od dziś można bowiem na Amazonie dostać Kinecta 2 w oryginalnym pudełku za 150 dolarów. Póki co nie wiadomo jednak, czy trafi on również do sprzedaży w Polsce. Znając realia rodzimego rynku, trzeba będzie się przy takiej okazji przygotować na wydatek nieco większy niż 450 złotych.


Pytanie tylko, czy w ogóle znajdą się chętni na jego zakup? Gier jak na razie nie jest zbyt wiele, które wykorzystują możliwości tego kontrolera ruchu.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

1 Shares
Share1
+1
Tweet