Reboot filmu Kevin sam w domu? Reżyser oryginału mówi „to nie ma sensu”

Reboot filmu Kevin sam w domu? Reżyser oryginału mówi „to nie ma sensu”
Filmy i seriale

Reboot filmu Kevin sam w domu, który ma trafić na platformę Disney+, to zdaniem Chrisa Columbusa nietrafiony pomysł

Reżyser widowiska z roku 1990 oraz jego kontynuacji Kevin sam w Nowym Yorku (1992) jest zdania, że planowany restart historii małego Amerykanina nie jest potrzebny. W jego opinii nie ma konieczności przerabiać produkcji, których formuła wcale się nie zestarzała. Nie był m.in. przychylny tworzeniu nowych wersji klasyków Disneya, takich jak Król Lew czy Mulan.

W planowanym reboocie główną rolę ma zagrać Archie Yates. Możecie pamiętać go ze świetnej roli w Jojo Rabbit, gdzie wcielił się w chłopca mieszkającego w III Rzeszy, który decyduje się pomóc Żydówce ukrywającej się przed Niemcami.

Obie wspomniane, kultowe komedie Chrisa Columbusa można obejrzeć w polskiej telewizji w nieomal każde święta Bożego Narodzenia. Opowiadają one historie pomysłowego Kevina McCallistera (Macaulay Culkin), który w obu pozycjach musi stawić czoła włamywaczom Harremu i Marvovi.

Bartłomiej Balcerzak
O autorze

Bartłomiej Balcerzak

Redaktor
Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie