Kevin sam w domu Max

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Kevin sam w domu powraca w nowej wersji. Oto zwiastun

Do premiery reboota filmu Kevin sam w domu pozostał niecały miesiąc. W międzyczasie w sieci wylądował zwiastun z produkcji.

Debiut nowego „Kevina”, czyli Home Sweet Home Alone, planowany jest na 12 listopada. Po internecie hula zwiastun filmu. Publikujemy go poniżej.

Względem produkcji z lat 1990 i 1992 zmieni się praktycznie wszystko – może poza główną historią. Inny będzie przede wszystkim reżyser (teraz dyrektorzeniem zajął się Dan Mazer) i scenarzysta (autorami scenariusza w nowym filmie są Mikey Day i Streeter Seidell).

Znaczącej zmianie ulegnie też oczywiście obsada. Odtwórca głównej roli z filmów z lat 90. nie pojawi się tu w ogóle. Macaulay Culkin oświadczył na Twitterze, że jego stopa nie postanie w Home Sweet Home Alone. Główną rolę w reboocie zagra Archie Yates i będzie on Maksem, nie Kevinem.

Z komentarzy pod zwiastunem można wywnioskować, że osoby, którym podobał się oryginał, nie są zadowolone z tego, że ktoś robi zamach na legendę. Według niektórych premiera reboota filmu Kevin sam w domu będzie nawet równoznaczna ze zrujnowaniem świąt. Przeciwny odtworzeniu produkcji był także reżyser oryginalnej wersji Chris Columbus. Jego zdaniem nie ma sensu odnawiać dzieł, których formuła w żaden sposób się nie zestarzała.

(A mnie tam wszystko jedno – i tak nie obejrzę.)

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%