Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Kassandra czy Alexios? Zobaczcie, kogo gracze chętniej wybierają w Assassin’s Creed Odyssey

Niespodziewane statystyki, nawet dla samych twórców.

Ubisoft podało, że gracze najchętniej przy wyborze głównej postaci w Assassin’s Creed Odyssey wybierają Alexiosa, a nie Kassandrę. Co ciekawe, bohatera płci męskiej wybiera aż 2/3 graczy, więc różnica jest całkiem spora.

Twórcy są zaskoczeni wynikami. Dlaczego? Wcześniejsze testy które przeprowadzili wskazywały, że gracze mniej więcej w takim samym stopniu wybierali dwójkę bohaterów. Tymczasem praktyka pokazała inaczej.

A Wy jesteście zaskoczeni wynikiem? Sami jaką postać wybraliście podczas rozgrywki w Assassin’s Creed Odyssey? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%