Już od jutra ważna aktualizacja z polskim akcentem w popularnej grze Ubisoftu

Nowa mapa i dodatkowi operatorzy.

W dniu dzisiejszym Ubisoft ogłosił, że Operacja Blood Orchid, dodatkowa zawartość roku 2, sezonu 3, do Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, ukaże się 5 września na Playstation 4, Xbox One i Windows PC. Mapa „Park rozrywki” będzie dostępna bez dodatkowych opłat dla wszystkich graczy.
Począwszy od 5 września, posiadacze przepustki sezonowej zyskają dostęp do trojga nowych operatorów oraz ich unikatowych skórek broni. Wszyscy pozostali gracze będą mogli odblokować nową zawartość od 12 września, za pomocą Rozgłosu lub Kredytów R6.

W trakcie Operacji Blood Orchid gracze będą musieli dokonać szturmu na opuszczony park rozrywki, zidentyfikowany przez jednostkę Special Duties Unit (SDU) – zwaną także „Latającymi Tygrysami” – jako fabryka narkotyków należąca do organizacji przestępczej. Po nawiązaniu kontaktu z Triadą z Hong Kongu, Latające Tygrysy zostały wybrane do przeprowadzenia szturmu na park rozrywki, kolorową i eklektyczną mapę, pełną dynamicznych starć.

Nowa polska operatorka GROM, Ela Bosak

Ela Bosak jest najnowszą i jedną z najmłodszych operatorek Drużyny Tęcza. Ta trzydziestolatka jest żołnierzem polskiej jednostki GROM, a jej główną bronią są pistolet maszynowy Scorpion EVO 3 A1 oraz strzelba F0-12. Ela korzysta także z pistoletu RG15 z celownikiem laserowym – to pierwsza tego typu broń w grze. Polka znana jest ze swej determinacji i męstwa na polu walki. Jej lepkie zbliżeniowe miny Grzmot powodują, że każdy wróg, który znajdzie się w zasięgu wybuchu, porusza się wolniej, gorzej celuje i gorzej widzi. Specjalna sztuczka Eli polega na tym, że kiedy zostanie ranna i padnie na ziemię, może odpalić jeszcze jedną, ostatnią minę.

Wieńcząca Operację Health, Operacja Blood Orchid będzie największą aktualizacją w historii Tom Clancy`s Rainbow Six Siege. Zawierać będzie poprawki i ulepszenia gry, w tym ulepszony system oświetlenia, odświeżone dane o operatorach, zoptymalizowaną stabilność, skrócone czasy wczytywania oraz mniejsze obciążenie pamięci. W okolicy premiery Sezonu 3 uruchomione zostaną także nowe, ulepszone serwery, gwarantujące lepszą stabilność, łączność i ogólną wydajność.

Źródło: Ubisoft

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.