Już dziś konferencja Sony PS5 – nowe gry, informacje. Oglądajcie z nami!

Czy po dzisiejszej prezentacji Sony odzyska twarz? Wszystko możliwe, o ile nie zabraknie konkretów o cenie i dacie premiery PS5 oraz grach ekskluzywnych. 

W walce Sony i Microsoft nie ma zdefiniowanych złoczyńców i bohaterów. W dziedzinie next-genów każda z firm ma coś do zaoferowania. Dotychczas na prowadzeniu utrzymywał się Xbox Series X, lecz w ciągu kilku następnych godzin sytuacja może się obrócić o 180 stopni. Sony o 22:00 startuje z konferencją i to od niej będą zależeć przyszłe nastroje graczy.

Dlatego chcemy Was zaprosić, abyście razem z nami obejrzeli ten stream. Podobno atrakcji nie powinno zabraknąć, nawet dla największych fanów Xbox. Gwarancją wysokiej frekwencji mają być prezentacje gier ekskluzywnych Sony oraz firm trzecich. Mamy już nawet listę tytułów, które prawdopodobnie zawitają na cyfrowej scenie.

Jednak w obliczu informacji o cenie i dacie premiery nowej konsoli Microsoft, Sony powinno zarezerwować kilka minut na specjalne ogłoszenie. Porywamy się trochę z motyką na Słońce, ale już dziś może poznamy więcej informacji o PS5. W przedpremierowej rywalizacji news o cenie urządzenia byłby całkiem na miejscu.

Kto chciałby poznać sekrety dotyczące PS5 i gier na tę platformę, to niech przygotuje się na nocne czuwanie. Wideo-stream obejrzymy wspólnie.

3 (KOMENTARZE) “Już dziś konferencja Sony PS5 – nowe gry, informacje. Oglądajcie z nami!

 • 16 września 2020 at 17:40
  Permalink

  Sony niech się schowa. Z taką pogardą w stosunku do graczy dawno się nie spotkałem. Po tym jak Microsoft ogłosił cenę za swoje konsole, ci nadal siedzą cicho i obserwują jak gracze są wściekli.

  Ja przysięgam na swoje życie, że żadnej konsoli ani PS5 ani Xbox Series X/S nie mam zamiaru kupować. Na szczęście wszystkie gry z Xboxa będą dostępne do ogrania na PC i i Sony delikatnie wchodzi na rynek PC co pokazał Horizon. Mogliby popracować nad optymalizacją, ale tak ogólnie to ciesze się ich gry wychodzą na najlepszą obecnie platformę do grania gdzie nie trzeba kupować abonamentu za granie online co jest chore. Tak samo chore są ceny za gry w postaci 320 zł np za nowe Call of Duty. Powodzenia, ja z tej zabawki (konsol) wyrosłem.

  Reply
  • 16 września 2020 at 21:19
   Permalink

   Chyba raczej nie dorosłeś. Gdy minie parę lat i będziesz miał żonę i dzieci i max 2h dziennie na granie, to nagle okaże się że konsola i kanapa to najlepsze rozwiązanie, gdzie nie musisz spedzać wiele czasu na konfigurację gry, bo masz tylko 2h. A na jakość grafiki masz wyjebane. To znaczy dorosnąć do gameingu.

   Reply
   • 16 września 2020 at 21:35
    Permalink

    XD co ? Ustawienia gry robisz raz na całą grę w tytuł i trwa to 2 minuty, lub jak masz drogiego kompa to w ogóle tego nie robisz, bo sterowniki do karty ci to robią automatycznie na full wszystko.

    Również możesz grać na kanapie z padem w dłoni, sorry ale twój argument jest inwalidą i jeszcze obrażasz tamtego gościa.

    Autor komentarza zaś, nie rozumie, że płaci się abonament, by nie kupować gier po 300 zł, swoją drogą na kompa ten COD wcale nie jest tańszy

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: