Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

3 komentarze

Już dziś konferencja Sony PS5 – nowe gry, informacje. Oglądajcie z nami!

Czy po dzisiejszej prezentacji Sony odzyska twarz? Wszystko możliwe, o ile nie zabraknie konkretów o cenie i dacie premiery PS5 oraz grach ekskluzywnych. 

W walce Sony i Microsoft nie ma zdefiniowanych złoczyńców i bohaterów. W dziedzinie next-genów każda z firm ma coś do zaoferowania. Dotychczas na prowadzeniu utrzymywał się Xbox Series X, lecz w ciągu kilku następnych godzin sytuacja może się obrócić o 180 stopni. Sony o 22:00 startuje z konferencją i to od niej będą zależeć przyszłe nastroje graczy.

Dlatego chcemy Was zaprosić, abyście razem z nami obejrzeli ten stream. Podobno atrakcji nie powinno zabraknąć, nawet dla największych fanów Xbox. Gwarancją wysokiej frekwencji mają być prezentacje gier ekskluzywnych Sony oraz firm trzecich. Mamy już nawet listę tytułów, które prawdopodobnie zawitają na cyfrowej scenie.

Jednak w obliczu informacji o cenie i dacie premiery nowej konsoli Microsoft, Sony powinno zarezerwować kilka minut na specjalne ogłoszenie. Porywamy się trochę z motyką na Słońce, ale już dziś może poznamy więcej informacji o PS5. W przedpremierowej rywalizacji news o cenie urządzenia byłby całkiem na miejscu.

Kto chciałby poznać sekrety dotyczące PS5 i gier na tę platformę, to niech przygotuje się na nocne czuwanie. Wideo-stream obejrzymy wspólnie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się