Polacy zdradzają, czy będzie demo i kiedy premiera “wielkiej gry” o drifcie

Japanese Drift Master
Newsy

Mamy kolejne wieści o Japanese Drift Master, największym tytule polskiego studia Gaming Factory. Deweloper odpowiedział na pytania graczy.

Japanese Drift Master (JDM) zostało zapowiedziane pod koniec kwietnia tego roku i jak widać, zdobyło uwagę graczy. Producent gry ujawnił, że w zaledwie dwa tygodnie od pokazania pierwszego trailera, liczba zapisów na karcie Steam przekroczyła 30 tys., a materiały z gry osiągnęły łącznie milionowy zasięg w social media. Nie to jest jednak najbardziej interesujące, bo nas ciekawi, kiedy w końcu sami będziemy mogli sprawdzić się za kierownicą.

Japanese Drift Master – deweloper o premierze i wersji demo

Gaming Factory udziela odpowiedzi na najczęstsze pytania społeczności. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że JDM nie ma jeszcze ustalonej konkretnej daty premiery, ale tytuł ma trafić do wczesnego dostępu na Steam na przełomie 2023/24 roku. Ponadto wiadomo, że deweloper zamierza udostępnić wersję demo, nad którą już pracuje.

Powtórzono jeszcze raz, że JDM posiada otwarty świat, a tytuł powstaje na technologii Unreal Engine 4. Jeśli chodzi o sterowanie, to tytuł zadowoli fanów bardziej realistycznych gier – choć jest na tyle przystępne, że spodoba się również mniej doświadczonym graczom.

Czekamy zatem na kolejne konkrety i przypominamy poniżej trailer oraz pierwszy gameplay:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie