Polski drift w Japonii gigantycznym sukcesem. Spróbujcie za darmo

Japanese Drift Master gigantycznym sukcesem - grajcie za darmo
Newsy PC

Okazuje się, że polska gra o drifcie w Japonii, czyli Japanese Drift Master jest sporym sukcesem i to jeszcze przed premierą. To jedna z najpopularniejszych wersji demo na Steam.

Atrakcyjna grafika, postawienie na kontrolę driftu, przepiękne widoki, ciekawa idea – to wszystko cechuje polskie Japanese Drift Master. O tej grze o japońskim drifcie pisaliśmy już wielokrotnie, a od niedawna grać można w jej wersję demo. Okazuje się, że nawet w skali globalnej jest hitem.

Rzadko kiedy coś może okazać się sukcesem jeszcze przed swoją premierą. Szczególnie gdy chodzi o “indyki”, które zazwyczaj przekonują do siebie graczy tuż po premierze. Z polską wyścigówką jest jednak inaczej, bo zajęła 2. miejsce na liście najpopularniejszych dem na Steam. Dostępna w ramach Steam Next Fest wersja demonstracyjna przekonała do siebie niewiele mniej graczy niż nowy survival fantasy RPG, czyli Enshrouded.

Najpopularniejsze dema na Steam Next Fest

  1. Enshrouded
  2. Japanese Drift Master
  3. Sky: Children of the Light
  4. Deep Rock Galactic: Survivor
  5. Robocop: Rogue City
  6. Foundry
  7. Pioneers of Pagonia
  8. Apocalypse Party
  9. The Last Faith
  10. Bopl Battle

Oprócz wersji demonstracyjnej RoboCopa, we wszystkie inne nadal da się grać i można je pobierać. Aby samemu przetestować grę o drifcie, należy udać się w to miejsce na kartę Steam produkcji. Z pewnością warto wypróbować jeszcze przed premierą. Ta nastąpić ma najpewniej w 2024 roku. To jednak tylko moje domysły, bo twórcy nie zdradzili, kiedy można spodziewać się ich wyścigowego japońskiego symulatora driftu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie