Polacy pokazują pierwszy gameplay z nowych wyścigów

Japanese Drift Master
Newsy PC

W końcu możemy zobaczyć, jak niedawno zapowiedziane wyścigi Japanese Drift Master od polskiego studia Gaming Factory prezentują się w akcji.

Pod koniec kwietnia Gaming Factory przedstawiło pierwszy zwiastun ze swojej największej gry. Mowa o Japanese Drift Master (JDM), czyli tytule dla fanów palenia gumy na asfalcie. Teraz przyszła pora na konkret – oto gameplay.

Tak prezentuje się rozgrywka z JDM

Na poniższym filmiku zobaczymy jedną z tras w JDM. Jest sporo krętych uliczek, mało prostych i wygląda to całkiem przyzwoicie.

Choć nie poznaliśmy daty premiery wyścigów, wiadomo już, że obecnie gra jest w zaawansowanym etapie produkcyjnym. Tytuł ma być otwarty, czyli liczymy na dobre wsparcie popremierowe. Więcej przeczytacie na karcie Steam wyścigów.

Jestem ciekaw, jak oceniacie pierwszy gameplay. Kto chce sprawdzić wymagania sprzętowe gry, podawaliśmy je w naszej poprzedniej wiadomości.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie