Kto zostanie nowym Bondem? Rozmowy trwają

Daniel Craig jako James Bond
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Pamela Abdy z wytwórni MGM sugeruje, że rozpoczęły się już rozmowy związane z wyborem nowego aktora. Czyją twarz przybierze teraz James Bond?

Zapowiedź padła w rozmowie z Abdy przeprowadzonej przez „The Hollywood Reporter”. Wytwórnia przeprowadziła już wstępne rozmowy na temat obsadzenia nowego Bonda. Informacji nie ujawniano, aby nie odciągać uwagi widzów od niedawnej premiery Nie czas umierać. To miły gest wobec Daniela Craiga, który tym filmem zakończył swoją przygodę z franczyzą.

W agenta 007 wcielało się już sześciu aktorów: Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan, a także wspomniany już Daniel Craig.

Wśród fanów krąży już kilka nazwisk odpowiednich do obsadzenia roli agenta Jej Królewskiej Mości. Jednym z wyraźnych faworytów wydaje się Henry Cavill, choć to może być wyłącznie pobożne życzenie jego wielbicieli. Aktor nie wypowiada się zresztą w tym temacie, w przeciwieństwie do Toma Hollanda, który podobno nie kryje się ze swoimi ambicjami.

Kogo Wy byście widzieli w roli następnego Bonda?

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie