Piłkarz Mario Götze wysyła prezent sfrustrowanemu graczowi

Pamiętacie, jak w zeszłym miesiącu jeden z posiadaczy PlayStation 3 roztrzaskał z nerwów pada, ponieważ wirtualny Mario Götze nie trafił karnego w FIFA 15? Oto kontynuacja tej historii.

Mario Thissen rozgrywał bardzo emocjonujący mecz w FIFA 15 na PlayStation 3. Wykonywał decydujący rzut karny w 90. minucie. Przy piłce był Mario Götze, reprezentant niemieckiej drużyny narodowej. Chwila napięcia i… pudło! Gracz rozwalił pada, którego resztki uwiecznił na zdjęciu. Fotka trafiła na fanpage Bayernu Monachium, drużyny, w której Mario Götze gra na co dzień.

Piłkarz zachował się naprawdę wspaniale, obiecując sfrustrowanemu graczowi nagrodę. Trochę minęło, zanim Mario Götze znalazł chwilkę na skompletowanie paczki, ale jak zaznaczył na Facebooku, chciał wszystkiego dopilnować osobiście i złożyć na prezentach swój podpis.

Co dostanie gracz, który zniszczył swojego pada? W przesyłce od Götze znajdzie koszulkę piłkarza, grę Pro Evolution Soccer 2015, DualShocka 3 oraz słuchawki.

Piłkarz poprosił również gracza, by dbał o nowy kontroler i więcej się nad nim nie znęcał. Nawet najlepszym karny czasem przecież nie wychodzi.

Mario Götze
Mario Götze

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: