Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Into the Breach za darmo w Epic Games Store, za tydzień strategia o pociągach

Od dzisiaj Epic Games oferuje bezpłatnie Into the Breach. Za tydzień otrzymamy kolejne ciekawe produkcje: Railway Empire i Where The Water Tastes Like Wine.

Twórcy Fortnite’a rozdają przez kolejne kilka dni strategię Into the Breach. Wiele osób posiada już tę grę, bo była często dostępna w różnych promocjach (w tym pod koniec zeszłego roku w Epic Games Store), ale może ktoś jej jeszcze nie ma – teraz nadarza się właściwa okazja ku temu, by nadrobić zaległości.

W Into the Breach dowodzimy oddziałami mechów, które bronią ludzkość przed inwazją zmutowanych owadów. Potyczki rozgrywają się na małych planszach generowanych proceduralnie. Zainteresowanych produkcją odsyłamy pod ten adres.

Standardowo tytuł jest dostępny do następnego czwartku; za tydzień wróci do swojej starej ceny (normalnie kosztuje nieco ponad 50 złotych), a my będziemy mogli zgarnąć kolejne dwie gry: strategię o historii kolei w USA Railway Empire i przygodówkę o intrygującym tytule Where The Water Tastes Like Wine.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się