Infamous: Second Son: recenzenci zabrali głos!

0 komentarzy

Sucker Punch stworzyło ekskluzywną perełkę na PS4.

Opinie redaktorów w przeważającej części są przychylne sandboxowi:

Destructoid: 95/100

EGM: 90/100

Gamespot: 80/100

Playstation Official Magazine UK: 80/100

Eurogamer: 70/100

Edge Magzaine: 70/100

Playstation Universe: 100/100

Wśród najmocniejszych stron produkcji wymienia się rewelacyjną grafikę, która wreszcie udowadnia wszystkim niedowiarkom, że w PS4 tkwi spory potencjał. Sporo satysfakcji zapewnia również eksploracja miasta, które kryje w sobie sporo zawartości. Osoby lubiące wyciskać z gier wszystkie soki, będą więc zachwycone. Zróżnicowane umiejętności nasze protagonisty sprawiają, że prowadzenie potyczek zapewnia sporo satysfakcji.

Rzecz jasna tytuł nie ustrzegł się kilku uchybień. Zdaniem niektórych redaktorów główny bohater bywa irytujący. Scenariusz także nie należy do najbardziej wciągających, a system odpowiedzialny za moralność jest nazbyt uproszczony. Nowy Infamous nie jest może system sellerem, ale z pewnością jedną z najlepszych gier dostępnych obecnie na PlayStaion 4.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się