Najnowszy Indiana Jones wkrótce w polskim streamingu. Znamy datę premiery

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia - gdzie obejrzeć? Znamy datę
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia już niebawem debiutuje w streamingu, także w Polsce. Znamy nieodległą datę premiery w ofercie Disney+.

Disney poinformował na social mediach, że najnowsza część przygód Indiany Jonesa trafi do streamingu już niebawem. Jeżeli wytrzymacie mniej więcej miesiąc oczekiwania, będziecie mogli obejrzeć film w zaciszu własnego domu.

Disney przekazał radosną nowinę – Indiana Jones i artefakt przeznaczenia trafi do oferty Disney+ już 1 grudnia 2023 roku. Oznacza to również, że na platformie będzie dostępny już każdy film z tej serii. Poprzednie części możecie oglądać już teraz, co stanowi dobry argument, aby przygotować się na seans zwieńczenia przygód Indy’ego.

Nie będę ukrywał, że fani Indiany Jonesa na jego najnowszy film w streamingu musieli czekać dość długo. Obraz w reżyserii Jamesa Mangolda pierwotnie zadebiutował w kinach na całym świecie na przełomie maja i czerwca bieżącego roku. Zebrał względnie pozytywne opinie, choć da się wyczuć pewnego rodzaju zawód, jeżeli chodzi o film, który stanowi zakończenie przygód kultowego bohatera.

Czy faktycznie jest tak źle? A może jednak Indy dorównuje poprzednim eskapadom? O tym przekonamy się, jak już wspomniałem wyżej, 1 grudnia.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie