Najwyraźniej poznaliśmy tytuł gry o Indiana Jonesie. Premiera szybciej, niż myślimy?

Znamy tytuł nowej gry Indiana Jones. Co z premierą? | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series

Indiana Jones doczeka się gry wideo od Bethesdy, a konkretniej – od MachinesGames. Być może znamy tytuł produkcji, która wyjdzie szybciej, niż myślimy.

Niedawno Microsoft zapowiedział to, na co liczył każdy fan Xboksa i studiów tej firmy. Już w przyszłym tygodniu odbędzie się pierwszy pokaz gier Developer Direct, czyli ujawnienie nowych informacji o najważniejszych produkcjach first-party Microsoftu. Wiemy, że doczekamy się pokazu Hellblade II, Avowed oraz gry Indiana Jones.

Ta ostatnia brzmi wyjątkowo ciekawie, bo odpowiadają za nią twórcy nowych części serii Wolfenstein. Poza tym fani Indy’ego nie dostali zbyt wielu gier w tym uniwersum, a już szczególnie wysokobudżetowych tytułów AAA. Mamy nadzieję, że zmieni się to za sprawą nowej produkcji. Nadal jednak nie wiemy o niej zbyt wiele. Insider Kurakasis być może uchylił rąbka tajemnicy.

Indiana Jones and the Great Circle szybciej, niż się spodziewamy

Jak insider donosi na Twitterze, LucasFilm zarejestrowało jakiś czas temu parę domen internetowych związanych z „The Great Circle”. Jedna z nich to „indianajonesandthegreatcirclegame.com”, co raczej nie pozostawia złudzeń, że chodzi o grę wideo. Tak więc nowa gra od Bethesdy nosić ma tytuł „Indiana Jones and the Great Circle”. Wśród odkrytych informacji znajdują się również wzmianki o grze mobilnej, ale najpewniej chodzi o możliwość streamingu na urządzenia mobilne (wiele dużych gier ma podobne informacje).

Co ciekawe, tytuł ten ma ukazać się znacznie szybciej, niż myślimy. Tak przynajmniej twierdzi inny insider, shinobi602 na forum ResetEra. Inny internauta czuje się zaskoczony, że Microsoft tak szybko pokazuje oczekiwany tytuł, ale leaker odpowiada mu: „Gdybyś wiedział, kiedy wychodzi, nie byłbyś taki zaskoczony”. Z kolei Tom Henderson, bardzo wiarygodna „przeciekająca” persona twierdzi, że „Indiana Jones and the Great Circle” ukaże się już w 2024 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie