Wielka prezentacja Xbox oficjalnie. Gra Indiana Jones, Hellblade 2 i inne potencjalne hity na pokazie

Xbox Developer Direct oficjalnie. Wielki pokaz nowych gier
Newsy PC Xbox Series XOne

Microsoft oficjalnie potwierdził Xbox Developer Direct. Już niebawem odbędzie się oczekiwane tegoroczne duże gamingowe wydarzenie od giganta z Redmond.

Były przecieki, ale w końcu Microsoft musiał puścić parę z ust – nadchodzi Xbox Developer Direct, czyli spory gamingowy pokaz od jednego z największych wydawców na świecie. Na oficjalnej stronie firmy znajdziemy potwierdzenie tych rewelacji oraz malutką zapowiedź tego, czego możemy się spodziewać.

Okazuje się, że może być naprawdę ciekawie. Tym razem Xbox skupi się nie tylko na nadchodzących w najbliższej przyszłości grach, ale również tych, na które nieco przyjdzie nam poczekać. Dlatego właśnie fani Indiany Jonesa dostaną pierwsze konkrety o grze z uwielbianym archeologiem od MachineGames. Potwierdzono, że dostaniemy gameplay! Spodziewać można się także Obsidian Entertainment z Avowed oraz strategii od Oxide Games, czyli Ara: History Untold. Liczycie na jakiś duży hit z niemal pewną premierą w tym roku? No to dostaniecie Senua’s Saga: Hellblade II!

NIeoficjalne informacje wskazują na coś jeszcze – najpewniej coś, co zostanie pokazane na samym końcu, ale nie wiemy jeszcze, o czym mowa. Na pewno jednak pojawi się więcej zapowiedzi i pokazów. Fani gier AAA raczej nie muszą się obawiać, bo już potwierdzona „lista obecności” zapowiada się naprawdę dobrze.

Pierwszy Xbox Developer Direct odbędzie się 18 stycznia 2024 roku o godzinie 21:00 czasu polskiego. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo, więc każdy chętny może je oglądać.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie