Horizon Zero Dawn - Aloy

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Horizon Zero Dawn za darmo. Ostatnia chwila na odebranie świetnej gry

Posiadacze PlayStation mają ostatnią chwilę na odebranie Horizon Zero Dawn. Hitowy tytuł Guerilla Games jest dostępny za darmo jeszcze dziś.

Sony rozpieszcza ostatnio graczy korzystających z PlayStation. W ramach akcji Play at Home mogliśmy zgarnąć wiele ciekawych gier i jedna z nich nadal jest dostępna do przypisania za darmo.

Jeśli nie odebraliście jeszcze Horizon Zero Dawn, lepiej się pospieszcie. Produkcję można dodać do biblioteki bezpłatnie jeszcze tylko dzisiaj, a później znów będzie trzeba ją kupić. Grę możecie dodać do swojej biblioteki PlayStation w tym miejscu. Dodatkowo zrobicie to też bezpośrednio z poziomu swojej konsoli i aplikacji mobilnej.

Pamiętajcie, że Sony rozdaje przygody Aloy w wersji Complete Edition. Oznacza to, że poza podstawową grą otrzymacie także wszystkie dodatki, w tym spore rozszerzenie Frozen Wilds.

Co więcej, produkcja zadziała zarówno na PlayStation 4 jak i na PlayStation 5. Jeśli przenieśliście się już na nową generację, nadal możecie ograć ten tytuł za darmo. Niestety, nadal nie otrzymaliśmy informacji na temat ewentualnej aktualizacji wprowadzającej do gry wsparcie dla next-genowych funkcji.

Jeśli Horizon znajduje się już w Waszej bibliotece, nic straconego. Sony przygotowuje kolejne prezenty, które odbierzemy już niedługo. Tym razem nie będą to jednak gry, a bonusy i dodatkowa zawartość do paru różnych produkcji. Więcej szczegółów znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się