Horizon-Zero-Dawn

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Horizon Zero Dawn trafi na GOG.com. Jest konkretna data

Sony i CD Projekt poinformowały, że Horizon Zero Dawn Complete Edition trafi na GOG.com już we wtorek. Co znamienne dla platformy, gra będzie wolna od zabezpieczeń DRM.

Na twitterowym koncie GOG.com pojawiła się wiadomość, że hit od Guerrilla Games wyląduje w polskim sklepie 24 listopada, otrzymując pełne wsparcie dla funkcji programu GOG Galaxy 2.0.

Na stronie Horizon Zero Dawn Complete Edition na platformie widnieje informacja o możliwości dodawania gry do listy życzeń. Niestety nie jest jeszcze znana cena Horizon na GOG.com. Biorąc pod uwagę, że na Steamie i w sklepie Epic Games przygody Aloy kosztują 169 złotych, na polskiej platformie można oczekiwać zbliżonej ceny.

Horizon: Zero Dawn to produkcja akcji z elementami RPG, która zadebiutowała w 2017 jako exclusive dla PS4. Akcja gry przenosi nas do odległej przyszłości, w której dominują inteligentne roboty. Wcielamy się w postać Aloy – dziewczyny, która zgłębia tajemnicę świata i przy okazji odkrywa swoje przeznaczenie.

Ku uciesze graczy blaszakowych 7 sierpnia 2020 Horizon trafił również na PC, pojawiając się na Steamie i Epic Games Store. Jak wynikało z recenzji tej wersji gry, największą jej wadą była słaba optymalizacja. Niektórzy uważają, że opowieść o Aloy przeciera szlaki dla innych tytułów na wyłączność dla PlayStation, które miałyby pojawić się na PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się