Tak wygląda Horizon Forbidden West na zwykłym PS4. Gracze chwalą grafikę

Horizon Forbidden West - kadr z nagrania z konsoli PS4
PS4

Twórcy Horizon Forbidden West pokazali w końcu, jak prezentuje się ich najnowsza produkcja na pierwszej wersji PS4. Gracze pozytywnie przyjęli udostępniony fragment rozgrywki, chwaląc przy tym jakość zaprezentowanej grafiki.

Niedawno w sieci pojawiły się fragmenty rozgrywki z Horizon Forbidden West na PS4 Pro. Pod koniec tekstu, gdzie omawiałem gameplay z tamtej wersji narzekałem na brak podobnego filmu z wydania na standardową „czwórkę”. Nie musiałem jednak długo czekać, by Guerilla Games na łamach bloga PlayStation podzieliło się nagraniem z takowej wersji. Znajdziecie je poniżej:

Przechodząc do sekcji komentarzy w serwisie YouTube można uświadczyć opinie wielu graczy, którzy są pod wrażeniem grafiki zaprezentowanej na kilkunastu sekundach rozgrywki. Szczerze mówiąc, sam uważam, że wygląda to zaskakująco dobrze, jednakże kompresja wideo zrobiła swoje i do oryginalnego stanu gry na pewno sporo mu brakuje. Będzie trzeba poczekać najpewniej już do premiery gry, by zobaczyć więcej kadrów z nowego Horizona na zwykłym PS4.

Debiut Horizon Forbidden West odbędzie się 18 lutego 2022 roku. Produkcja będzie dostępna w wymienionym dniu jedynie na PS4 i PS5, co czyni ją tytułem ekskluzywnym dla platformy PlayStation. Na ten moment nieznane są losy ewentualnego wydania tytułu także na PC, co miało miejsce w przeszłości w przypadku Zero Dawn.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie