Tak wygląda Horizon Forbidden West na PS4 Pro. Twórcy udostępnili wideo z rozgrywki

Horizon Forbidden West - zrzut ekranu PS4 Pro
PS4

Guerilla Games za pośrednictwem bloga PlayStation udostępniło 3 nagrania z Horizon Forbidden West. To pierwszy raz, kiedy to można zobaczyć tak obszerne materiały z konsoli PS4 Pro.

Pamiętam, ile kontrowersji budziła wieść, że nowy Horizon wychodzi również na poprzednią generację PlayStation. Wielu graczy obawiało się z tego powodu, że wersja na PS5 straci przez ewentualne, które musieli stosować twórcy względem wydania na PS4. Szczerze mówiąc, najwidoczniej te obawy nie mają racji bytu w przypadku kolejnych przygód Aloy.

Choć powyższe nagrania do najdłuższych nie należą, warto zauważyć, że te pokazują m.in. walkę oraz bujnie porośnięte tereny. To właśnie w tego typu momentach oraz takich lokacjach można by się najbardziej martwić o ewentualne spadki fps-ów w przypadku zbyt obciążającej grafiki. Jak widać, wszystko działa płynnie, a jakość wyświetlanych modeli jest naprawdę dobra.

Warto jednak zwrócić uwagę, że udostępnione fragmenty oferują wyświetlanie w maksymalnie rozdzielczości HD. W związku z radzę się wstrzymywać jeszcze z ostatecznymi osądami do premiery gry lub publikacji kolejnych nagrań z wydania na PS4 Pro. Zresztą nagraniem ze zwykłej „czwórki” też pewnie wiele osób by nie pogardziło.

Horizon Forbidden West zadebiutuje na rynku 18 lutego 2022 roku. Gra będzie dostępna na PS4 i PS5.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie