Rzućcie okiem na nową rozgrywkę z Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West - zrzut ekranu
PS4 PS5

Premiera Horizon Forbidden West już niedługo. W sieci pojawił się pierwszy duży, przedpremierowy materiał. Tym razem pokazu nie udostępniło PlayStation.

Udostępniony na YouTube film prezentuje liczne fragmenty rozgrywki. Co więcej, znaczna większość z nich prezentuje niepokazywane wcześniej regiony i konkretne miejscówki. Nie zabrakło też prezentacji poszczególnych mechanik i systemów rozgrywki, jak chociażby wspinaczki, walki i ulepszania wyposażenia Aloy.

Poniżej znajdziecie omawiany materiał. Zaprezentowana na nim rozgrywka najpewniej pochodzi z PlayStation 5.

Trzeba przyznać, że Forbidden West wygląda naprawdę przepięknie. Krajobrazy zapierają dech, a animacje mechanicznych bestii robią spore wrażenie. Widać, że Guerilla Games chce ponownie zachwycić graczy przepiękną oprawą. Oby rozgrywka również przeszła ulepszenia o satysfakcjonującej skali.

Niedawno PlayStation zaprezentowało też zwiastun fabuły Horizon Forbidden West. Znajdziecie go w tym miejscu.

Produkcja ukaże się 18 lutego i będzie dostępna tylko i wyłącznie na PlayStation 4 i PlayStation 5. Nie wiadomo jeszcze nic na temat ewentualnych planów odnośnie udostępnienia gry na PC. Jeśli Forbidden West trafi na komputery, to najpewniej dopiero za parę lat.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie