Zobaczcie nowy zwiastun Horizon Forbidden West, który zdradza zalążki fabuły

Horizon Forbidden West - wielki dinozaur drze się w niebogłosy
PS4 PS5

PlayStation opublikowało na swoim oficjalnym kanale nowy zwiastun fabularny Horizon Forbidden West. Zobaczcie, jak dalej potoczyły się losy Aloy po zmaganiach z pierwszej odsłony serii.

W świecie Horizona nastały ciężkie czasy. Z jednej strony nieopanowane maszyny, z drugiej choroba i plaga, z trzeciej natomiast zbliżający się wrogowie. Aloy musi uratować wszystko, co ją otacza, a pomoc w tej sprawie odnajdzie na Zakazanym Zachodzie.

Uwaga – poniższy materiał może zawierać ewentualne drobne spoilery odnośnie historii przedstawionej w HFW. Bierzcie pod uwagę, że możecie sobie przez to delikatnie popsuć zabawę z poznawania dalszych przygód rudowłosej bohaterki.

Wygląda na to, że zostaną odsłonięte wszelkie karty związane z tym, dlaczego realia Horizona wyglądają jak postapotkaliptyczna wizja przyszłości. Zdaje się, że to właśnie ma kryć Zakazany Zachód, więc tym bardziej nie mogę się doczekać debiutu produkcji.

Premiera Horizon Forbidden West przewidziana jest na 18 lutego 2022 roku. Guerilla Games grę z myślą o PS4 i PS5. Na ten moment nie są znane informacje na temat późniejszego pojawienia się produkcji również na PC, co miało miejsce w przypadku Horizon Zero Dawn.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie