Tak brzmi Horizon Forbidden West po polsku

Horizon Forbidden West - Aloy patrzy w górę
PS4 PS5

W sieci udostępniono dawkę polskiego audio z Horizon Forbidden West. Trzeba przyznać, że brzmi to naprawdę przyzwoicie. Posłuchajcie, jak brzmią głosy Aloy i jej towarzyszy.

Poniższy materiał wideo jest krótszą wersją zwiastuna fabularnego, który został wczoraj opublikowany na głównym kanale PlayStation. Polski oddział podzielił się ze światem także próbką dubbingu w naszym rodzimym języku. Brzmi on właśnie tak:

Szczerze mówiąc, po tych 30 sekundach materiału, choć nie jest to dużo, jestem pozytywnie nastawiony. Na polskie dialogi nie narzekałem przy pierwszej odsłonie, więc liczę, że ich poziom się tylko podniesie. Czuć emocje, a dokładnie tego oczekuję po grze, która jest nimi po prostu przepełniona.

Mimo to, nie pogardziłbym nieco dłuższą polskiej wersji językowej. Mam nadzieję, że do czasu debiutu najnowszej produkcji Guerilla Games PlayStation Polska podzieli się jeszcze przynajmniej raz nagraniem, gdzie będzie dane usłyszeć rodzimych aktorów. Wiecie, apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Premiera Horizon Forbidden West odbędzie się 18 lutego. Gra zmierza na PS4 i PS5. Jeśli dalej nie jesteście zdecydowani na zakup produkcji, zachęcam zapoznać się ze wspomnianym wcześniej zwiastunem fabularnym. Ten zjeżył mi nawet włos na rękach, gdy oglądałem go za pierwszym razem. Wymienione nagranie znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie