Świat Horizon Forbidden West ugości gwiazdę z Matrixa

Horizon Fodbidden West - Aloy i jej drużyna
PS4 PS5

Idąc za pewną modą, by wykorzystywać twarze znanych aktorów w grach wideo, Guerilla Games pokusiło się przy pracy nad Horizon Forbidden West o współpracę ze znaną aktorką. Możecie ją kojarzyć m.in. z filmów z serii Matrix i netflixowego uniwersum Marvela.

A mowa oczywiście o Carrie-Anne Moss, czyli utalentowanej aktorce, która na przestrzeni lat dorobiła się sławy na całym świecie. Być może udało się Wam ją zauważyć podczas oglądania wczorajszego zwiastuna fabularnego nowego Horizona. Jej postać pojawia się na sam koniec materiału, który znajdziecie w tym miejscu.

Ben McCaw, Narrative Director, w rozmowie z Geek Culture potwierdził, że wymieniona bohaterka nazywa się Tilda i jest przedstawicielką starożytnej rasy. Na ten moment nie jest znane jej znaczenie w historii Horizon Forbidden West, ale sądząc po tym angażu, raczej jest naprawdę spore.

Nie wiem jak Wam, ale mnie bardzo podoba się koncept użyczania przez aktorów także ich twarzy w grach wideo. To samo czeka nas w Dying Light 2 Stay Human (Rosario Dawnson), a miało już miejsce np. w Star Wars Jedi: Fallen Order (Cameron Monaghan).

Kogo jeszcze chętnie zobaczylibyście w którejkolwiek z nadchodzących produkcji i w jakiej roli? Dajcie znać w komentarzach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie