Podpowiadamy, jak kupić taniej Horizon Forbidden West z PS Store. Wystarczy prosty trik

Horizon Forbidden West - zrzut ekranu
PS4 PS5

Planujecie zakupić Horizon Forbidden West w edycji cyfrowej na PS5? Tak się składa, że jest sposób, by zaoszczędzić przy zakupie aż 40 zł. Sporo graczy mogło o tym nie wiedzieć, więc w związku z tym zapłacili więcej.

Gry na wiodące konsole PlayStation mogą być sprzedawane jako tytuły na PS4 z darmową aktualizacją do PS5. Tak jest właśnie w przypadku Horizon Forbidden West. Obecnie z poziomu konsoli możecie zakupić wspomnianą grę za 339 zł, otrzymując w ten sposób dostęp do wydania dostępnego na obu generacjach sprzętów. Da się jednak nabyć dostęp do dokładnie tej samej gry 40 zł taniej.

Ważne – aby nabyć taniej nowego Horizona, musicie skorzystać z przeglądarki internetowej. Wtedy to po zalogowaniu się do PS Store zobaczycie już dwukrotnie Horizon Forbidden West – jedno za 299 zł, a drugie za 339 zł. Oba wydania natomiast oferują wersje na PS4 i PS5. Jest to najpewniej pozostałość po tym, że początkowo Horizon nie miał mieć darmowej next-genowej aktualizacji. PlayStation jednak się z tego wycofało, choć jak widać, w PS Store są pewne zawirowania w związku z wymienioną sytuacją.

Horizon Forbidden West - PS Store - tańsza i droższa wersja

Podsumowując, w PS Store w wersji przeglądarkowej można zakupić wydanie na PS4, które zawiera darmową aktualizację do wersji na PS5 i tym samym jest 40 zł tańsze od pakietu stworzonego z myślą o obu generacjach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie