Ile jest zakończeń w Horizon Forbidden West? Gra będzie miała sporo trudnych wyborów

Horizon Forbidden West - twarz Aloy
PS4 PS5

Możecie zastanawiać się „ile zakończeń ma Horizon Forbidden West?”, a odpowiedź jest dość niezaskakująca. Produkcja poszła w ślad swojej poprzedniczki i zaoferuje tylko jedno zakończenie. Na szczęście grający będą mieli „na coś” wpływ.

Gracze kochają mieć możliwość wyborów w grach wideo, które ostatecznie mają wpływ na zakończenie danej produkcji. Niestety, tak nie będzie w najnowszej produkcji Guerilla Games, choć niejeden raz będzie trzeba podjąć decyzję, która ostatecznie wpłynie na otaczający świat.

Postawmy sprawę jasno: Zakazany Zachód będzie miał jedno, bardzo mocne i znaczące zakończenie, ale pewne niuanse mogą się zmienić w zależności od postaci, którym poświęciłeś miejsce i uwagę. W kilku przypadkach pojawią się również bardzo silne wybory moralne, które będą miały niezwykle silne konsekwencje.

– powiedział Benjamin McCaw w rozmowie z EveryEye

Wygląda na to, że jest to nieco więcej od tego, co ofeeuje Zero Dawn. Tam również jest tylko jedno zakończenie historii, a w zasadzie różnił się w nim jedynie pewien dialog w zależności od wcześniejszej poprowadzonej historii. McCaw w swoich słowach wyraził się tak, jakby rzeczywiście ogólny koniec miał być jeden, choć miałby się delikatnie różnić w zależności od tego, co się wcześniej wydarzyło.

Jeśli jesteście ciekawi fabuły omawianej gry, polecam zapoznać się ze zwiastunem fabularnym, który niedawno trafił do sieci. Znajdziecie go w tym miejscu.

Premiera Horizon Forbidden west odbędzie się 18 lutego 2022 roku. Dalsze przygody Aloy będą w dniu premiery dostępne jedynie na PS4 i PS5.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie