Śmieszny filmik z „doskonałą zabójczynią”. Gracze żartują, że to Hitman lub Yakuza next-gen

Hitman z brodą i włosami wygląda zadziwiająco dobrze
Newsy PC PS5 Xbox Series

Agent 47 jest znany z finezyjnego likwidowania wrogów po cichu. Nic więc dziwnego, że poniższy filmik wywołał skojarzenia z serią Hitman.

A teraz coś śmiesznego, czyli filmik wygrzebany na redditowym kanale Maybe Maybe Maybe. Nie jest on związany z grami, lecz w piąteczki lubię tam zajrzeć, by w dobrym humorze wystartować weekend. Pod jednym z materiałów pojawiły się jednak nawiązania do znanych serii gier, zatem czuję się rozgrzeszony, że dzielę się nim z Wami.

Hitman, Yakuza, albo crossover serii?

Wideo przedstawia kobietę, która jednym uderzeniem w kulę bilardową załatwia dwóch gości. Żeby było śmieszniej, ona jest w budynku, a oni spacerują na zewnątrz i niczego się nie spodziewają. Wyreżyserowane? Zapewne. Lecz jakże zabawne.

Wśród komentarzy do filmiku pojawiły się głosy, że tak powinna wyglądać next-genowa odsłona gry Yakuza. Zresztą, czuć tutaj azjatycki klimat tej serii, więc spostrzeżenia słuszne. Inni dodają, że nowy Hitman powinien mieć żeńską bohaterkę, która załatwiałaby brudne sprawy w tak wyrafinowany sposób z ukrycia. W końcu ktoś doszedł do wniosku, że… właśnie oglądamy zapowiedź połączonych marek Hitman/Yakuza.

Jestem ciekaw, czy chcielibyście zamiast Agenta 47, ujrzeć taką Agentkę 47 w grze!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie