Gra o gangsterach z darmowym DLC do odebrania na Steam

Like a Dragon: Infinite Wealth, czyli Yakuza 8. Dodatek do pobrania za darmo. Na screenie kobieta na leżaku na plaży, unosząca okulary przeciwsłoneczne.
Newsy PC

Hawajskie klimaty, gangsterskie porachunki i splatające się losy dwóch bohaterów. Takie jest Like a Dragon: Infinite Wealth. Możesz teraz dostać za darmo dodatek do tego tytułu.

Yakuza to jedna z najlepszych japońskich serii, jeśli chodzi o gangsterskie gry akcji. Można odnieść wrażenie, że to takie GTA w kraju Kwitnącej Wiśni. Jednak nie jest to prawdą, a o różnicach pomiędzy seriami pisaliśmy w naszej opinii. Wspomniane Like a Dragon: Infinite Wealth to ósma główna odsłona serii Yakuza i kto jest jej fanem, może pobrać ze Steam darmowy dodatek. Mamy na to ograniczony czas, ale jeśli zdążymy i dodamy go do swojej biblioteki, to zachowamy na zawsze.

Pobierz za darmo dodatek do Like a Dragon: Infinite Wealth

Rozdawane DLC kosztuje normalnie 9 zł, lecz do 16 maja, godziny 19:00 czasu polskiego, możemy odebrać dodatek nie płacąc ani grosza. Już cena wskazuje, że nie mamy do czynienia z czymś dużym, lecz to nadal darmowa zawartość, więc czemu nie skorzystać? Kto pobierze DLC, będzie mógł wskoczyć do akcji w całkowicie nowym stroju. Jest on przeznaczony dla Ichibana do noszenia podczas walki. Wystarczy zainstalować dodatek, a nowość pojawi się automatycznie w ofercie Alohappy Room w świecie gry.

Bohater gry Like a Dragon: Infinite Wealth w stroju, który zdobędziesz pobierając darmowy dodatek.
Bohater gry Like a Dragon: Infinite Wealth w stroju, który zdobędziesz pobierając darmowy dodatek.

Jak możemy zobaczyć na powyższym screenie, nowy strój to klasyczny garnitur z białą koszulą oraz krawatem. Lecz cóż, świat Infinite Wealth jest tak zwariowany, że trochę “normalności” mu nie zaszkodzi. Chętni na nowe wdzianko pobiorą dodatek tutaj:

Sama gra Like a Dragon: Infinite Wealth to kawał solidnej roboty. Tytuł posiada ponad 6,8 tys. recenzji od graczy na Steam, z czego średnia jest na poziomie “bardzo pozytywnym”. Aż 91 proc. użytkowników poleca zagrać, więc to dobra rekomendacja. Akcja gry toczy się zarówno w japońskiej Jokohamie, znanej z wcześniejszych przygód Ichibana, jak również w Honololu na Hawajach.

Źródło: Steam

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie