Hitman – szósty epizod z datą premiery oraz zwiastunem

Hitman – szósty epizod z datą premiery oraz zwiastunem
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Wycieczka do kraju Kwitnącej Wiśni.

Ostatni odcinek pierwszego sezonu gry Hitman wyląduje na rynku jeszcze w tym miesiącu. Datę premiery szóstego epizodu – nazwanego Hokkaido – wyznaczono na 31 października i tego dnia przybędzie on na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Tym razem nasz bohater przenosi się z Kolorado (szalał tam w piątym odcinku) na japońską wyspę Hokkaido, gdzie musi zlokalizować dwa cele. Placem zabawy będzie natomiast ekskluzywny, prywatny szpital korporacji GAMA. Odwiedzimy również przynależny do szpitala kurort wypoczynkowy. Jak zaznaczają deweloperzy, ten zaciszny obiekt jest połączeniem japońskiej piękności i najnowocześniejszych technologii, wyposażony w swoje własne ogrody Zen, organiczną restaurację sushi oraz tradycyjne japońskie gorące źródła.

Zapraszamy na teaser szóstego odcinka i przypominamy, że twórcy gry planują już kolejne dwa sezony.

Hitman w wydaniu pudełkowym w styczniu

Producent gry Hitman potwierdził, że już 31 stycznia 2017 roku w sprzedaży będzie najnowsza część produkcji w wersji pudełkowej. Do tej pory gra była sprzedawana jedynie w formie cyfrowej. Edycja pudełkowa ma zawierać cały pierwszy sezon, czyli wszystkie sześć odcinków, prolog i kilka pomniejszych bonusów.

Hitmana w wersji pudełkowej trafi na PC, PS4 oraz Xboksa One. Jeśli więc nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z tą produkcją, to w styczniu powinna być ku temu dobra okazja.

Hitman
Hitman

Hitman dłuższy niż sądziliśmy. Ważne ogłoszenie Io-Interactive

Hitman podzielony na odcinki i sezony (analogicznie jak telewizyjne seriale) nie każdemu fanowi Agenta 47 przypadł do gustu. Kto się jednak pogodził z taką dystrybucją gry i z ochotą wykonuje kolejne zlecenia, niech mocno złapie się krzesła czy fotela.

Twórcy gry zdradzili bowiem poprzez serwis Twitter, że na zapowiedzianych epizodach, które mają zostać wydane do końca tego roku, nie poprzestaną. W planach są bowiem trzy sezony Hitmana, chociaż drugi nie został jeszcze potwierdzony.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie