Hitman – piąty epizod już na PC, PS4 i Xbox One. Oglądamy zwiastun

Tym razem Agent 47 przenosi się do Kolorado.

Przedostatni odcinek gry Hitman wylądował na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC. Najnowszy epizod – nazwany Kolorado – ma przynieść ze sobą fabularną bombę, wyjaśniając wiele spraw i zrzucając kurtynę z niejednej tajemnicy.

Sami zerknijcie, jak przedstawiono nadchodzące atrakcje na karcie gry w serwisie Steam:

Cztery cele do wyeliminowania – misja “Bojownicy o wolność” wymaga od graczy skrytej infiltracji i rozwijania sprawdzonych taktyk. Obszar rozgrywki jest skrajnie wrogi, z niedawno wybudowanym ogrodzeniem i całodobowymi patrolami.

Spokojne niegdyś gospodarstwo przekształcono w obóz szkoleniowy i bazę działań milicji. Nowa grupa bojowników pod przywództwem jednego z Twoich celów – Seana Rose’a – skupia hakerów i ekspertów od uzbrojenia z całego globu. Do zlikwidowania masz jeszcze trzy inne znaczące cele: Mayę Parvati, Penelope Graves oraz Ezrę Berga. To także ważni członkowie oddziału i specjaliści w swoich dziedzinach.

Ujawnione zostaną wielkie tajemnice fabularne – wierni fani Hitmana nie zostaną pozostawieni na lodzie w czasie, kiedy sezon zbliża się do porywającego finału. Dla najbardziej zabójczych graczy przygotowaliśmy mnóstwo zupełnie nowych możliwości, elementów uzbrojenia i przedmiotów.

I na deser zwiastun epizodu:

Hitman w wydaniu pudełkowym w styczniu

Producent gry Hitman potwierdził, że już 31 stycznia 2017 roku w sprzedaży będzie najnowsza część produkcji w wersji pudełkowej. Do tej pory gra była sprzedawana jedynie w formie cyfrowej. Edycja pudełkowa ma zawierać cały pierwszy sezon, czyli wszystkie sześć odcinków, prolog i kilka pomniejszych bonusów.

Hitmana w wersji pudełkowej trafi na PC, PS4 oraz Xboksa One. Jeśli więc nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z tą produkcją, to w styczniu powinna być ku temu dobra okazja.

Hitman
Hitman

Hitman dłuższy niż sądziliśmy. Ważne ogłoszenie Io-Interactive

Hitman podzielony na odcinki i sezony (analogicznie jak telewizyjne seriale) nie każdemu fanowi Agenta 47 przypadł do gustu. Kto się jednak pogodził z taką dystrybucją gry i z ochotą wykonuje kolejne zlecenia, niech mocno złapie się krzesła czy fotela.

Twórcy gry zdradzili bowiem poprzez serwis Twitter, że na zapowiedzianych epizodach, które mają zostać wydane do końca tego roku, nie poprzestaną. W planach są bowiem trzy sezony Hitmana, chociaż drugi nie został jeszcze potwierdzony.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.