Pobierajcie za darmo i sprawdzajcie płatnego zabójcę w akcji


Prezent od Io-Interactive.

Ostatnio pisaliśmy o uniezależnieniu się dewelopera od Square Enix (całość do przypomnienia poniżej), a teraz mamy dla Was kolejną informację z Agentem 47 w roli głównej.

Io-Interactive postanowiło rozdać za darmo pierwszy z trzech epizodów gry Hitman w wersji na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Został on już udostępniony za darmo, poniżej znajdziecie linki do pobrania.

W ramach pierwszego odcinka Hitman możemy pozwiedzać lokację ICA Facility. Dostajemy dwie misje fabularne ze scenkami przerywnikowymi, dwa kontrakty w trybie Eskalacji, ponad 40 wyzwań oraz 17 osiągnięć do odblokowania.

Deweloper informuje jednocześnie, że jeśli po pierwszym epizodzie nabierzemy ochoty na pozostałe dwa, kupimy je ze zniżką sięgającą nawet 60 proc. i zachowamy zapisy gry.

To jak, pobierzecie dzisiaj i pogracie?

Linki do pobrania Hitman za darmo:

Zaskakujący zwrot akcji, który może uratować serię Hitman

Na początku maja sieć obiegła informacja o niepewnej przyszłości ostatniej odsłony gry Hitman. Produkcja doczekała się jednego sezonu, lecz w planach były dwa kolejne. Nagle okazało się, że Square Enix zamierza sprzedać studio Io-Interactive, czyli twórców Hitmana. Wydawca nie precyzował, dlaczego podjęto taką decyzję, lecz jak nie wiadomo o co chodzi, to zazwyczaj chodzi o pieniądze. Prawdopodobnie ostatnia część przygód Agenta 47 nie sprzedała się zadowalająco.

Teraz następuje zwrot akcji i to naprawdę ciekawy. Studio Io-Interactive zostało wykupione przez… własnych pracowników. Oznacza to, że stało się studiem niezależnym i co najważniejsze, z prawami do marki Hitman!

Oznacza to tyle, że żaden wydawca nie będzie już miał decydującego głosu, jak mają wyglądać ewentualne przyszłe przygody Agenta 47. Io-Interactive raczej nie porzuci tak silnej marki i tylko oczekiwać dalszego rozwoju sytuacji.

Nie wiadomo jeszcze, czy deweloper będzie kontynuował prace nad obecną odsłoną i czy doczekamy się kolejnych sezonów. Czas pokaże, lecz teraz Hitman może rozłożyć skrzydła wolności i stać się bardziej niezależny. Druga strona medalu to oczywiście pieniądze, które zawsze idą za wielkimi wydawcami. Teraz Io-Interactive będzie miało dwa wyjścia: zacznie wydawać swoje gry własnymi siłami lub poszuka firmy, która wyłoży kasę na promocje i ewentualne tłoczenie płytek.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 (KOMENTARZ) w “Pobierajcie za darmo i sprawdzajcie płatnego zabójcę w akcji

  • 20 czerwca 2017 at 16:32
    Permalink

    Nie grę tylko demo gry a jeśli się nie mylę to wszystkie dema są za darmo

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: