Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Hitbox walczy o e-sport

Hitbox umacnia swoją pozycję na scenie e-sportu i podejmuje współpracę z ESL, DreamHackiem oraz Wargamingiem.

Dwie nowe umowy obejmują dwuletni kontrakt na nadawanie wszystkich wydarzeń organizowanych przez ESL, a także ekskluzywne prawa do streamowania DreamHacków: rosyjskiego oraz portugalskiego. Dodatkowo Wargaming ogłosił, że to właśnie przy współpracy z Hitbox, 8 oraz 9 kwietnia, będzie transmitował swój największy event e-sportowy w tym roku – World of Tanks Grand Finals, który ponownie odbędzie się w Warszawie.

– Jesteśmy zachwyceni nawiązaniem współpracy z tak wpływowymi na arenie e-sportowej organizacjami. ESL, DreamHack i Wargaming zapewnią naszej globalnej społeczności unikalne doświadczenia, a jednocześnie umożliwią nam dotarcie do jeszcze większej publiczności z całego świata – powiedział Martin Klimscha, CEO i współtwórca Hitbox. – Współpraca z ESL nie mogła dojść do skutku w lepszym momencie. Pozwala nam to na transmisję 10. rocznicy Intel Extreme Masters, najdłużej istniejącego międzynarodowego turnieju e-sportowego. Ponadto przez najbliższe dwa lata będziemy w dalszym ciągu streamować wszelkie wydarzenia ESL. Jej fani nareszcie otrzymają dostęp do najszybszego, najbardziej zaawansowanego czatu i najwyższej jakości streamów video w całej branży – zakończył Martin.

Najbliższym eventem organizowanym przez ESL, streamowanym dzięki nowej umowie, będzie największy turniej World of Tanks w tym roku – Grand Finals 2016. Hitbox będzie odpowiedzialny za oficjalny stream dla widzów (po polsku, angielsku oraz rosyjsku).

Współpracę z DreamHackiem, największym cyfrowym festiwalem gamingowym na świecie, rozpoczęto dzięki ogromnej popularności Hitboxa w Rosji oraz Portugalii. Społeczności w tych krajach są coraz bardziej zainteresowane są e-sportem, a Hitbox pozwoli im cieszyć się oficjalnymi, ekskluzywnymi streamami.

Hitbox to miejsce w sieci dla milionów graczy z całego świata. Platforma łączy streaming gier w najwyższej jakości, najbardziej zaawansowany czat, dzięki któremu zaangażowana społeczność graczy prowadzi dyskusje na wszystkie tematy związane z grami – od największych hitów, po pomysły na nowe hity sceny indie.

Źródło: Hitbox

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%