Z Wiedźmina do Rodu Smoka? Henry Cavill komentuje pogłoski o angażu

Henry Cavill przeszedł z Wiedźmina do Rodu Smoka? Aktor komentuje
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Seriale

Henry Cavill już nie będzie grał uwielbianego Geralta z Rivii. Wobec tego wielu fanów aktora zaczęło uważać, że przechodzi on do… Rodu Smoka.

W sumie nie do końca wiadomo, skąd oryginalnie wzięły się pogłoski dotyczące angażu popularnego aktora w serialu HBO. Oczywiście jego wiedźmińskie doświadczenie mogłoby się w istocie przydać w świecie Gry o Tron. Niemniej aktor początkowo nie komentował plotek, co tylko spowodowało, że zaczęło pojawiać się ich więcej.

Teraz jednak jesteśmy praktycznie pewni, że Cavill nie został zaproszony do dołączenia do obsady serialu. Po tym, jak zrezygnował z roli w serialu Wiedźmin, wiele osób zaczęło to łączyć z innymi produkcjami. Po części Cavill ma powrócić do roli Supermana, a po części… w sumie nie wiem, ale to logiczne, że szykuje się coś jeszcze innego.

Coś “innego” nie oznacza jednak Rodu Smoka. Aktor został zapytany w podcaście Happy Sad Confused o możliwy angaż. Jednoznacznie temu zaprzeczył, choć nie wykluczył, że istnieją pewne podobieństwa między serialami.

Żeby być sprawiedliwym, kiedy oglądałem House of the Dragon, byłem jak “czuję, że wielu z tych facetów mogłoby okazać się naprawdę dobrymi Wiedźminami…”. Myślę, że fajnie byłoby być w Westeros, naprawdę. Nie sądzę jednak, by znalazło się tam dla mnie miejsce.

– zaznacza Henry Cavill

Ród Smoka od HBO okazał się wielkim sukcesem platformy i doczekać się ma drugiego sezonu. Na ten moment nie wiemy jednak, o czym mógłby opowiadać ani jakie konkretnie postacie mogą się w nim znaleźć.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie