Wiedźmin od Netflix traci Geralta! Henry Cavill odchodzi z serialu, a zastąpi go…

Henry-Cavill-Wiedzmin
Filmy i seriale Newsy

To już oficjalnie – Henry Cavill rezygnuje z roli Białego Wilka w serialu Wiedźmin od Netflix. Aktor wystąpi jeszcze w nadchodzącym sezonie, lecz Wiedźmin sezon 4 przywita nowego Geralta.

Pamiętam, jak Netflix ogłosił, że w Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill. Opinie w sieci były różne, ale ostatecznie okazało się, że aktor bardzo dobrze odtworzył rolę. I niestety, teras się z nią żegna.

Wiedźmin 4 już bez Canilla. Kto go zastąpi?

Trzeci sezon Wiedźmina będzie oczywiście z Henrym, ale w czwartym sezonie jako Białego Wilka zobaczymy kogoś innego.

To już oficjalne: Wiedźmin powróci z czwartym sezonem, a Henry Cavill przekazuje miecze Liamowi Hemsworthowi. Witaj w wiedźmińskiej rodzinie

Twitter

Henry Cavill przekazał natomiast na Instagramie, że przekazuje pochodnię z szacunkiem dla czasu spędzonego na wcielaniu się w Geralta i entuzjazmem, aby zobaczyć, jak Liam podejdzie do roli tego fascynującego i pełnego niuansów mężczyzny.

Liam Hemsworth podkreśla, że jako fan Wiedźmina jest wniebowzięty możliwością zagrania Geralta z Rivii. Dajcie znać, co sądzicie o takim nieoczekiwanym scenariuszu. Czy jesteście zadowoleni z nowego wyboru do głównej roli w serialu Wiedźmin?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie