Nowa mapa w Helldivers 2 spodobała się graczom

helldivers 2 dzungla nowa mapa
Newsy

Dżungla w Helldivers 2 wygląda fenomenalnie. Jest jednak pewien problem.

Twórcy Helldivers 2 cały czas aktualizują swoją produkcję, a ta zdobywa dodatkowe rzesze fanów i pobija rekordy sprzedaży (według najnowszych informacji, to jedna z najszybciej sprzedających się gier Sony od momentu debiutu). Producent dodaje nowe wydarzenia, czy jak w tym przypadku, kolejną lokację. Jeśli więc jesteście wielbicielami otoczenia zieleni, to będziecie usatysfakcjonowani.

Dżungla w Helldivers 2 robi wrażenie

Akcja gry Helldivers 2 toczy się na planecie Gacrux i wraz z nowymi aktualizacjami, otwierane są dla graczy kolejne lokacje. Taką najnowszą jest właśnie wspomniana wcześniej dżungla. Mnóstwo w niej bagien, gęstych zarośli i drzew. Idealne miejsce do chowania się przed przeciwnikami.

Niestety jak to na nowości w grach MMO przystało, nie obyło się bez wpadek. Gracze mimo ogólnego zadowolenia z lokacji, narzekają na błędy. Wraz z aktualizacją gry i nową mapą, spadła stabilność gry. Zdarzają się także sytuacje, w których Helldivers 2 po prostu się wyłącza.

Mimo tego, gra zbiera coraz lepsze oceny i zdaje się, że przyciąga nowych graczy. Wszystko przez to, że Helldivers 2 jest cyklicznie aktualizowane. Zapewne kwestia czasu będzie, kiedy wyeliminowane będą obecne błędy.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie