Hellblade: Senua’s Sacrifice dopiero w 2017 roku

Hellblade: Senua’s Sacrifice
Filmiki z gier Newsy PC PS4

Od ponad dwóch lat trwają prace nad nową grą studia Ninja Theory.

Twórcy oznajmili, że ich nowa produkcja ukaże się dopiero w następnym roku, jednak nie podali żadnego bardziej konkretnego terminu. Studio Ninja Theory umieściło w internecie krótki film, w którym podają powód opóźnienia premiery Hellblade: Senua’s Sacrifice. Jako że tytuł jest tworzony bez ingerencji wydawcy, twórcy mogą w stu procentach dopracować swój projekt, a na obecnym etapie uważają, że gra jeszcze nie jest gotowa, aby podbić serca graczy. Dlatego właśnie premiera została przerzucona na 2017 rok. Na otarcie łez, deweloper wypuścił do sieci nowy utwór ze ścieżki dźwiękowej i dwie tapety dostępne w kilku rozdzielczościach.

Hellblade: Senua’s Sacrifice to kolejna gra tworzona przez studio Ninja Theory. Twórcy mogą pochwalić się takimi produkcjami jak Heavenly Sword, DMC: Devil May Cry czy kultowe już Enslaved: Oddysey to the West. Spece z Ninja Theory określają swoją nową produkcję jako niezależny projekt klasy AAA, ze względu na fakt iż wydawca postanowił nie wtrącać się w etap powstawania gry.

W grze pokierujemy wojowniczką o imieniu Senua i razem z nią eksplorować będziemy rozległe lokacje w królestwie umarłych, a głównym elementem gry ma być spektakularna walka. Produkcja ma się ukazać od razu na dwóch platformach – PS4 i PC.

Zobacz jak powstawał model postaci bohaterki

Studio Ninja Theory pokazuje, jak projektowano ciało wojowniczki o imieniu Senua, której losami pokierujemy w Hellblade. Twórcy wypuścili nowy film przybliżający kulisy powstawania wirtualnego ciała głównej bohaterki gry. Jak wyjaśniają, użyty w tym celu ręczny skaner okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem, pozwalając uchwycić grę mięśni oraz strukturę ciała modelki.

Obejrzyj trailer Hellblade: Senua’s Sacrifice

Świetny trailer, który oprócz naprawdę pięknej grafiki (wszystko renderowane w czasie rzeczywistym), czaruje nas niesamowitym i tajemniczym klimatem.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie