Hellblade – wyjątkowy cosplay z okazji premiery pudełkowego wydania

Jeden z najoryginalniejszych tytułów 2017 roku – Hellblade: Senua’s Sacrifice – od 4 grudnia dostępny jest w pudełkowej edycji na PlayStation 4.

Grę do polskich sklepów wprowadza partner 505 Games – Wydawnictwo Techland, które stworzyło we współpracy z cosplayerką Margaret wyjątkową sesję zdjęciową z bohaterką gry.

Za Hellblade: Senua’s Sacrifice odpowiada brytyjskie studio Ninja Theory. Gra, opowiadająca niepokojącą historię młodej wojowniczki i czerpiąca inspiracje z celtyckiej i nordyckiej mitologii, oczarowała graczy i krytyków. Tytuł zdobył szereg nagród w prestiżowych plebiscytach takich jak The Game Awards (m.in. Best Audio Design), a Brytyjska Akademia Filmowa uznała go za wyjątkowe artystyczne osiągnięcie.

Ponad rok po premierze wersji cyfrowej na rynku dostępna jest pudełkowa edycja Hellblade: Senua’s Sacrifice. W związku z jej premierą Wydawnictwo Techland wraz z cosplayerką Margaret przygotowało sesję zdjęciową z Senuą w roli głównej. Jej mroczny charakter w pełni oddaje klimat gry, a na zdjęciach udało się również uchwycić charyzmę wyjątkowej postaci jaką jest bohaterka Hellblade.

Hellblade – cosplay

Hellblade: Senua’s Sacrifice w pudełkowej wersji na PlayStation 4 dostępna jest w polskiej dystrybucji od 4 grudnia.

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.