Hell Architect - diabeł w podziemiach uśmiecha się szeroko

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Torturowanie grzeszników jeszcze w tym miesiącu. Jest data premiery Hell Architect

Twórcy Hell Architect podzielili się datą premiery swojej produkcji. Przygotujcie się na karanie grzeszników, ponieważ gra zadebiutuje w pełnej wersji niebawem.

A dokładnie równo za tydzień (18 sierpnia) każdy chętny będzie mógł nabyć najnowsze dzieło rodzimego studia Woodland Games na platformie Steam. Jeszcze niedawno informowałem Was o możliwości sprawdzenia prologu gry kompletnie za darmo, który spotkał się z naprawdę ogromnym zainteresowaniem. Do tej pory pobrało go ponad 200 tysięcy osób – o czym wspomina wydawca w informacji prasowej. Poniżej możecie zobaczyć najnowszy trailer tego nietypowego dzieła:

W Hell Architect od premiery na graczy będzie czekać 6 scenariuszy, z których każdy ma wystarczyć na około po 2 godziny zabawy. W późniejszym okresie mają zadebiutować darmowe i płatne DLC mające na celu wprowadzić nową zawartość i poszerzyć fabułę.

Nie wiem, co Wy sądzicie o tym tytule, ale ja nie mogę się go doczekać. Na pewno 18 sierpnia rozpocznę moją przygodę z budową własnego piekła. Szkoda, że na ten moment nieznana jest cena gry, jednak milionów złotych nie spodziewam się w tym przypadku. Rzadko kiedy tego typu pozycjami prywatnie się interesuję, a nie mogę przyznać, że HA nie skradło mojego serca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się