Autopsy Simulator z datą premiery. Polska symulacja sekcji zwłok przetestuje Wasze nerwy

Autopsy Simulator
Newsy PC

Studio Woodland Games zapowiedziało, że Autopsy Simulator pojawi się na pecetach jeszcze w tym roku. Spodziewamy się świetnej grafiki, grozy oraz polskiej wersji językowej.

Autopsy Simulator to zapowiedziany w 2022 roku, pierwszoosobowy horror, który da graczom kontrolę nad lekarzem medycyny sądowej. Wykorzystując autentyczne narzędzia i procedury medyczne, gracze będą mieli za zadanie rozwikłać tajemnice śmierci swoich zmarłych pacjentów. Jakby tego było mało, nasz bohater skrywa swoje dodatkowe, mroczne tajemnice, walcząc ze swoimi wewnętrznymi demonami.

Kluczowe cechy gry Autopsy Simulator

  • Makabryczne szczegóły anatomiczne i certyfikowane medycznie procedury autopsji: Przeprowadzaj anatomicznie dokładne sekcje zwłok, korzystając z szeregu procedur i narzędzi autopsyjnych autentycznych dla prawdziwej praktyki.
  • Realistyczne scenariusze prawdziwych zbrodni: Zapoznaj się z szeregiem akt spraw opracowanych przez prawdziwych patomorfologów i lekarzy sądowych, a następnie wykorzystaj zdobytą wiedzę do przeprowadzenia każdej sekcji zwłok.
  • Tryb fabularny z symulacyjną rozgrywką: W Autopsy Simulator: Dead Memories, podążaj za trzymającą w napięciu osobistą tajemnicą, wykonując dokładne procedury autopsji zweryfikowane przez certyfikowanego patologa.
Autopsy Simulator
Autopsy Simulator
Autopsy Simulator
Autopsy Simulator
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie