Hearthstone już niebawem nie będzie takie samo

Blizzard szykuje rewolucję?

W Hearthstone sporo się dzieje. Ciągi przyczynowo-skutkowe wynikające z zagrywania kart są dość oczywiste i przewidywalne, ale ze względu na umiejscowienie w czasie określonych wydarzeń, w rzadkich sytuacjach może dochodzić do zaskakujących efektów. Blizzard chce, żeby karty działały w sposób, w jaki się spodziewacie. Innymi słowy – żeby gra była intuicyjna.

Wraz z najbliższą aktualizacją producent wprowadzi zmiany, które mają przybliżyć graczy do tego celu.


Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

Zależy nam na głębi strategicznej Hearthstone – gry starannie dokonywanych wyborów, przemyślanego ryzyka i ekscytujących wydarzeń. Pamiętajcie jednak, że w tej aktualizacji nie chodzi o gruntowne zmiany; ma to być raczej krok w stronę ogólnego poprawienia mechaniki Hearthstone – czytamy na stronie Blizzarda.

Dołączcie do programisty rozgrywki Josha Duriki i obejrzyjcie filmik prezentujący zmiany.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

 • mtqsen

  Kolejny artykuł w którym nic konkretnego nie jest napisane. Zawiodłem się na internecie.

  • Dariusz Madejski

   Masz cały filmik o zmianach w newsie. Można włączyć polskie napisy 😉

   • Oberon14

    Ot, całe dzisiejsze dziennikarstwo… Zamiast napisać artykuł o zmianach w grze, to “news” o tym że ktoś opublikował video o zmianach w grze… A ja np. nie lubię oglądać/nie mogę oglądać, a chciałbym przeczytać i lipa…

    • Dariusz Madejski

     Wszystkim nie dogodzisz. Jedni narzekają, że za dużo czytania, inni, że za mało oglądania 😉 A tak na poważnie: staramy się dziennie wrzucać sporo treści, by czytelnicy znaleźli na naszym serwisie dużo ciekawych wiadomości. Niektóre newsy są bardzo rozległe, inne krótsze, np. gdy można uzupełnić wiadomość plikiem wideo. W tym przypadku to 6 minut materiału, który dokładnie opisuje nadchodzące zmiany w grze i do tego z polskimi napisami. Sądzimy, że nie ma sensu czegoś przepisywać, skoro jest to jasno wyjaśnione w zrozumiałym dla każdego języku. Dziennikarstwo to nie tylko rozległa publicystyka i teksty na kilka stron, lecz również małe depesze, podawane w sposób jak najszybszy.

6 Shares
Share6
+1
Tweet