Rozróba Rastakana jest już dostępna w Hearthstone

W najnowszym rozszerzeniu do popularnej cyfrowej karcianki Blizzarda, gracze będą mogli zdominować przeciwników, używając 135 nowych kart.

Słynni na cały świat gladiatorzy wywodzący się z plemion trolli oraz fani ze wszystkich zakątków Azeroth wkrótce zgromadzą się w Arenie Gurubaszów, gdzie rozpocznie się Rozróba Rastakana, najnowsze rozszerzenie do Hearthstone, stworzonej przez Blizzard Entertainment popularnej cyfrowej gry karcianej, która niedawno przekroczyła granicę 100 milionów graczy. W Rozróbie Rastakana gracze zostaną wyposażeni w 135 nowych kart oraz arsenał nasyconych mocą voodoo mechanik, które pomogą im w bezpardonowej walce o chwałę.

Trolle z Azeroth zgromadziły się na wezwanie swego przywódcy, szero Rastakana, aby wziąć udział w organizowanej raz na pokolenie pozbawionej zasad bijatyce. Powstało dziewięć drużyn, na czele których stanęli najpotężniejsi wojownicy – dziewięciu legendarnych czempionów trolli – odpowiadający poszczególnym klasom postaci w Hearthstone. Wszyscy uczestnicy otrzymają błogosławieństwo swojego loa – pradawnego ducha z panteonu trolli, który przybrał postać legendarnego stronnika.
Gracze, którzy zechcą zgłębić magię trolli, będą mogli przywoływać zestrojone ze swoimi loa Duchy – przypisanych do każdej z klas stronników. Jeśli ktoś pragnie zachwycić publiczność pokazem zwierzęcej siły, przydadzą mu się karty z nowym słowem kluczowym: Rzeź. Kryje się za nim nowa mechanika gry zapewniająca graczom potężne efekty za zadawanie nadmiarowych obrażeń.

Spragnionych chwały zachęcamy, aby przez najbliższe dwa tygodnie ćwiczyli z innymi gladiatorami, bo już 13 grudnia szero Rastakan ogłosi rozpoczęcie Trollowej Rozróby – pełnego akcji trybu dla jednego gracza w Hearthstone, będącego częścią Rozróby Rastakana. Gracze będą mogli wkroczyć na arenę jako Rikkar – wschodząca gwiazda trollowego turnieju, aby dołączyć do jednej z dziewięciu uczestniczących w nim drużyn, ucząc się cennych technik bojowych i zdobywając nieustraszonych sojuszników na drodze do tytułu najpotężniejszego trolla w Azeroth.

Rozszerzenie Rozróba Rastakana jest już dostępne na komputery z systemem Windows i Mac, tablety Windows, iPad i Android oraz telefony iPhone i Android. Pakiety kart można zakupić oddzielnie lub w zestawach po obniżonej cenie w sklepie w grze – za złoto lub prawdziwe środki pieniężne. Obowiązują te same ceny co w przypadku innych pakietów kart Hearthstone. Gracze mogą też wygrać pakiety kart z Rozróby Rastakana w trybie Areny lub tworzyć karty za pomocą tajemnego pyłu, który można pozyskiwać, odczarowując niechciane egzemplarze.

Przez ograniczony czas można otrzymać sześć darmowych pakietów kart z Rozróby Rastakana oraz trzy karty na dobry początek talii: losowego legendarnego stronnika loa i dwie rzadkie karty Duchów z tej samej klasy – wystarczy zalogować się do Hearthstone.

Źródło: Blizzard

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: