Hearthstone z nowym rozszerzeniem już w sierpniu

Szalone eksperymenty przy użyciu 135 nowych kart.

Wśród niestrudzonych naukowców, inżynierów i obiektów badawczych Azeroth zapanowało nie lada poruszenie. Projekt Hukatomba, nadchodzące rozszerzenie do Hearthstone, zapewni im możliwość pracy z Doktorem Hukiem. Już 7 sierpnia ten niesławny naukowiec skonfrontuje graczy ze swoimi cudownie lekkomyślnymi eksperymentami w formie 135 szalonych kart, którym towarzyszyć będą nowe, psotne mechaniki.

Doktor Huk stworzył ukryty kompleks laboratoryjny w wiecznie szalejącej Burzy Otchłani. Tam, wspólnie z barwną grupą nietuzinkowych badaczy, ciężko pracuje nad wyjątkowo wątpliwymi przedsięwzięciami naukowymi. Graczy zachwyci odkrycie dziewięciu nowych, niezwykle potężnych legendarnych zaklęć! Porażą ich również Projekty, czyli zaklęcia o niesamowitych właściwościach, które przynoszą korzyści obu graczom – lecz być może tylko pozornie. Zadrżą również przed straszliwą mocą kart Omega, które dają potężne premie, jeśli zostaną zagrane w momencie, gdy gracz posiada 10 kryształów many.

Doktor Huk słynie również ze swojego zamiłowania do botów i bomb. Projekt Hukatomba to dla niego idealna okazja, aby zaprezentować światu innowacyjne odkrycie z dziedziny inżynierii mechów: magnetyczne przyciąganie. Dzięki nowemu słowu kluczowemu Magnetyzm gracze mogą łączyć ze sobą Mechy. Sumują w ten sposób ich atak, zdrowie i efekty, konstruując przerażające automatony.

Prace badawczo-rozwojowe pochłaniają mnóstwo zasobów, dlatego Doktor Huk i jego pracownicy chętnie przyjmą świeżą krew! Ktoś w końcu musi testować lonty Hukobotów i pilotować eksperymentalne prototypy latających golemów. Nieustraszeni stażyści przydadzą się również w Laboratorium wyzwań – nowym, niezwykle wymagającym trybie dla jednego gracza, który zostanie udostępniony w rozszerzeniu Projekt Hukatomba. Rekrutacja jeszcze nie wystartowała, ale w nadchodzących miesiącach pojawi się więcej informacji na temat tej wyjątkowej możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego.

Pakiety kart z rozszerzenia Projekt Hukatomba trafią 7 sierpnia na komputery, a także tablety i telefony z systemem Windows, iOS, i Android. Będzie można wygrać je na Arenie w Hearthstone, a także kupić za złoto w grze lub prawdziwe środki pieniężne – za taką samą cenę, co w przypadku innych pakietów kart w Hearthstone.

Źródło: Blizzard

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.