Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Hearthstone – wydarzenia przedpremierowe Rozróby Rastakana rozpoczną się 30 listopada

Dobra wiadomość dla graczy w Hearthstone.

Ogrzejcie się przy kominku i otwórzcie swoje pakiety jeszcze przed oficjalną premierą Rozróby Rastakana 4 grudnia – to możliwe tylko podczas przedpremierowych imprez Fireside Gathering.

Szero Rastakan zarządził, że przedpremierowe imprezy nie będą wiązały się z żadnymi ograniczeniami. Nieważnie, czy jesteście gospodarzami z oficjalnych Karczm, czy po prostu chcecie cieszyć się towarzystwem lokalnej społeczności – wykażcie się entuzjazmem i zorganizujcie dostępną dla wszystkich, przedpremierową imprezę. Jeśli wolicie wygodę własnego domu, również macie okazję do zabawy – wystarczy stworzyć wydarzenie prywatne.

Możecie zaplanować swoje wydarzenia przedpremierowe już teraz! Przedpremiera Rozróby Rastakana rozpocznie się 30 listopada o 19:00 i potrwa do 3 grudnia 2018, do godziny 19:00.

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%