Plaga… Rycerze śmierci… Król Lisz – oto nowości, które nawiedzą Hearthstone

Plaga… Rycerze śmierci… Król Lisz – oto nowości, które nawiedzą Hearthstone
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Rycerze Mroźnego Tronu to kolejne rozszerzenie do Hearthstone, które deweloperzy powołali do życia po zadaniu sobie pytań – Co by było, gdyby bohaterowie Hearthstone zeszli z drogi światła? Gdyby Król Lisz ożywił ich jako rycerzy śmierci? Co by zrobili z potężnymi, straszliwymi mocami, które dzięki niemu uzyskają?

W rozszerzeniu Rycerze Mroźnego Tronu każdy z dziewięciu bohaterów Hearthstoneprzyjmuje mroczny dar od Króla Lisza, by służyć mu pod postacią legendarnej karty Rycerza śmierci. Mimo tej przemiany nie są całkiem posłuszni woli Króla Lisza, więc to wy zdecydujecie, jak zostaną użyte niezwykłe zdolności, którymi dysponują.

Karty bohaterskie to całkiem nowy typ kart, które nie należą ani do kategorii zaklęć, ani stronników, ani broni. Każda tego typu karta zamieni waszego bohatera w Rycerza śmierci, uruchomi Okrzyk bojowy, zapewni wam trochę pancerza ORAZ nową moc specjalną! Choć każdy Rycerz śmierci jest inny, to wszyscy oferują możliwości, które kompletnie zmieniają sposób gry w Hearthstone.

Więcej informacji na temat DLC znajdziecie na oficjalnej stronie Blizzarda. Poniżej wrzucamy zwiastun:

Źródło: Blizzard, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie