Vera Farmiga i Tony Dalton na planie Hawkeye

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Vera Farmiga z Hawkeye o filmach MCU: „Jestem bardzo do tyłu”

Występująca w najnowszym Hawkeye Vera Farmiga przyznała, że prawie nie oglądała do tej pory produkcji Marvela.

Aktorka wyznała, że do angażu w serialu obejrzała zaledwie jeden film z MCU. Chodzi o tytuł, który zapoczątkował trwającą nadal dominację Marvela w kinematografii, czyli Iron Mana z 2008 roku. Jak sama przyznaje, wynika to z tego, że nie jest na bieżąco z filmami i serialami:

„Jestem bardzo do tyłu z tyloma hitami. Widziałam pierwszego Iron Mana, tylko to obejrzałam, zanim otrzymałam tę pracę. Musiałam skoczyć na głęboką wodę.”

– powiedziała Farmiga w rozmowie z „The Hollywood Reporter”.

W serialu Hawkeye Vera Farmiga wcieliła się w rolę Eleanor Bishop, matki Kate. W pierwszych odcinkach jest obecna wyłącznie w retrospekcji, jednak nie wiadomo jeszcze, czy później jej postać nie okaże się ważniejsza. Samą Verę Farmigę możecie kojarzyć z wielu innych uznanych produkcji, zaczynając choćby od Bates Motel. Za rolę Normy Bates otrzymała zresztą szereg nagród. Była również nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za film W chmurach.

Tymczasem przypominamy, że w serialu pojawia się również nasz rodzimy akcent.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%