Tracksuit Mafia z serialu Hawkeye odtwarza znany kadr z komiksu

Tracksuit Mafia i Echo w serialu Hawkeye
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Tracksuit Mafia zdecydowanie była jednym z ciekawszych punktów serialu Hawkeye – i to nie tylko ze względu na obecność Piotra Adamczyka.

Serialowi bandyci w dresach cieszą się teraz dużą popularnością. Doczekali się swoich plakatów i osobiście zaprosili na finał produkcji. Do tego postanowili także nawiązać do komiksu i odtworzyć jeden popularny kadr. Zobaczcie sami:

W odtwarzaniu kadru z komiksu wziął udział także nasz rodak, Piotr Adamczyk. Aktor pojawił się we wszystkich sześciu odcinkach serialu, a niektóre jego sceny z pewnością na długo zapadną w pamięć fanom.

Hawkeye z założenia był miniserialem i produkcja zakończyła się na sześciu odcinkach. Wielu fanów jednak liczy na to, że to wyłącznie taktyka obrana przez Marvela, który nie chce jak na razie zdradzać wielkich tajemnic. Niezależnie od tego, jak okaże się naprawdę – Tracksuit Mafia z pewnością zapisała się godnie w historii całego uniwersum.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie